SMSList

0

SMSList wordpress eklentisi ile SMSList‘inize kayıt olan kişilere sms gönderebilirsiniz. Bizi ziyaret edin : http://www.gayretsoft.com SMSList eklentisi ile neler yapılır? Ekl

Version
Last updated
Active installations
WordPress Version
Tested up to
Rating
Total ratings
Tags
This plugin is outdated and might not be supported anymore.

Description

SMSList wordpress eklentisi ile SMSList‘inize kayıt olan kişilere sms gönderebilirsiniz.

  • Bizi ziyaret edin : http://www.gayretsoft.com

SMSList eklentisi ile neler yapılır?

  • Eklentinizi kurduktan sonra ana sayfanızda SMSList eklantisi görünür. Eklenti sayesinde sizden SMS ile duyuru almak isteyen ziyaretçiler cep telefon numaralarını sisteme kayıt eder. Sizde SMSList yönetim panelinden ziyaretçilerinize yeni haber ve duyurularınızı SMS ile gönderebilirsiniz.
  • Sistem kullanıcının cep telefonuna gönderilen onay kodu ile çalıştığından izinli reklam gönderim yasal kurallarına uygundur. Ziyaretçi istediği zaman listeden kendi cep telefonu numarasını kaldırabilir.
  • SMSList sayesinde Webmaster’lar, tasarım firmaları ve ajanslar müşterilerinin web sitelerine ekleyecekleri bu eklenti ile katma değer sağlarlar ve müşterilerinin memnuniyetini arttırırlar.
  • SMSList’i bütün Web siteleri, Dernekler, Vakıflar, Sendikalar, Siyasi Parti Teşkilatları, Meslek Örgütleri, Esnaf Odaları, Mağazacılık ve Perakende Sektörü, Eğitim Sektörü, Dağıtım Sektörü, Turizm ve Eğlence Sektörü, Üretim Sektörü, Otomotiv Sektörü, Bankacılık ve Finans Sektörü, Aracı Kurumlar, Muhasebeciler, Mali Müşavirler, Avukatlar, Doktorlar, Hastane, Klinik ve Poliklinikler, Labarotuarlar, Spor Merkezleri, Spor Kulüpleri kısaca iletişimin bir zorunluluk olduğu her kurum ve sektör SMSList’i kullanabilir.